Ekologiczne kotły CO

Ekologiczne kotły CO

Drewno i węgiel kamienny to nadal najpopularniejsze źródła ciepła w domach, dlatego ważny jest wybór odpowiedniego kotła. Ekologiczne kotły CO pozwalają na wydajniejsze ogrzewanie wody i domu. Pozwalają one na pracę z prawie 100% wydajnością. Ponadto posiadają 5 klasę emisji, która potwierdza jej dbałość o środowisko naturalne oraz wysoką sprawność i jakość.
Ekologiczne kotły CO są wykonane ze wzmocnionej stali kotłowej, która gwarantuje wieloletnią , stabilną pracę urządzenia. Jego długą żywotność pozwalają również utrzymać specjalne sterowniki, które umożliwiają zdalne zarządzanie systemem grzewczym.
Kotły ekologiczne przeznaczone są do spalania węgla kamiennego, brunatnego, brykietów, miału, trocin, zrzynków oraz drewna. Są one łatwe w obsłudze oraz tanie w eksploatacji.
Kotły mają zastosowanie w budynkach mieszkalnych, usługowych, szklarniach, warsztatach czy szkołach.
Dodatkowo z urzędu miasta można uzyskać dofinansowanie do zakupu ekologicznego kotła CO w kwocie 50%-90% kosztów inwestycji.Możliwość komentowania jest wyłączona.

Led = lepszy! Jeśli ktoś zapyta jaki system oświetleniowy jest najlepszy bez wahania odpowiem, że ledowy. Jest nieznacznie droższy od starych, gorszych zwykłych systemów prostych żarówek, a zapewnia większy komfort oraz dłuższą pracę. Użyte materiały są wyższej jakości, co pozwala zaoszczędzić na zakupie samych żarówek jak i poborze prądu. To niezawodne rozwiązanie do domów jak i różnych budynków gospodarczych. Nie warto trzymać się kurczowo rozwiązań, które powoli odchodzą do lamusa. Lepiej inwestować w nowoczesność i iść z duchem czasu. Jeśli chodzi o led system ten jest już powszechny i łatwo dostępny w większości marketów budowlanych. Składa się z podłużnych paneli oraz specjalnych, energooszczędnych żarówek. To rozwiązanie na wszystkie problemy z konwencjonalnymi systemami. Warto po nie sięgnąć i wymienić stare na nowe. Nikt nie pożałuje tej decyzji, bo wiąże się to z samymi zaletami. Nie warto się wahać. sitemap led system