blog kulinarny ciasto bajeczne

Hodowla marchwi oborniki

Uprawianie marchwi

Jednym z najczęściej spotykanych warzyw uprawianych w naszym kraju od wielu lat jest marchew. Podług wiadomości Głównego Urzędu Statystycznego uprawa marchwi w naszym kraju w minionych latach wykonywana była na przestrzeni blisko 22 do 24 tysięcy ha, a żniwa marchwi wynoszą 750-880 tysięcy ton. Plasuje to nasz kraj w ścisłej europejskiej czołówce producentów tego warzywa.
Marchew to jest warzywo korzeniowe z chęcią hodowane w przydomowych ogródkach warzywnych i ogródkach działkowych. Hodowla marchwi nie jest trudna toteż tak duża renoma tego warzywa i niezwykle w wielu przypadkach nawet ludzie nie zajmujące się uprawą ziemi profesjonalnie decydują się na hodowlę tego niezmiernie dorodnego warzywa. Zbiór marchwi przeprowadzana jest zazwyczaj do końca lipca, a jako iż warzywo to jest niezwykle mocne, to jest dozwolone przechowywać je w suchym a także chłodnym miejscu przez dużo miesięcy.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

Led = lepszy! Jeśli ktoś zapyta jaki system oświetleniowy jest najlepszy bez wahania odpowiem, że ledowy. Jest nieznacznie droższy od starych, gorszych zwykłych systemów prostych żarówek, a zapewnia większy komfort oraz dłuższą pracę. Użyte materiały są wyższej jakości, co pozwala zaoszczędzić na zakupie samych żarówek jak i poborze prądu. To niezawodne rozwiązanie do domów jak i różnych budynków gospodarczych. Nie warto trzymać się kurczowo rozwiązań, które powoli odchodzą do lamusa. Lepiej inwestować w nowoczesność i iść z duchem czasu. Jeśli chodzi o led system ten jest już powszechny i łatwo dostępny w większości marketów budowlanych. Składa się z podłużnych paneli oraz specjalnych, energooszczędnych żarówek. To rozwiązanie na wszystkie problemy z konwencjonalnymi systemami. Warto po nie sięgnąć i wymienić stare na nowe. Nikt nie pożałuje tej decyzji, bo wiąże się to z samymi zaletami. Nie warto się wahać. sitemap led system